Kvalitní a rychlé dodávky
volejte 605 805 255

O firmě, kamenná prodejna

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí a prvotřídní kvalitou služeb. Kamenictví Lindner zpracovává přírodní kámen pro využití v exteriéru i v interiéru.Zabýváme se:
  • kompletní výrobou pomníků, hrobů a krycích desek
  • rekonstrukcí či oprqavou stávajicích pomníků
Naše činnost také zahrnuje:
  • výrobu krbů,
  • kuchyňských pracovních desek,
  • koupelnových desek,
  • barů, pultů, stolů,
  • schodů,
  • parapetů,
  • obkladů stěn atd.
Jakémukoliv vlastnímu návrhu se nebráníme a pokud to bude technicky možné, přání vyhovíme. Odborná montáž je samozřejmostí.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Historie firmy


Vážení, představuji Vám firmu Tomáš Lindner - Kamenictví , založenou v roce 1996. Lze ji charakterizovat jako rodinnou firmu s kvalitním technologickým zázemím.

Vyučil jsem se v oboru kameník v Lipnici nad Sázavou v roce 1995 (www.kamenosocharilipnice.cz) a vzápětí začal podnikat, abych tak následoval svého otce, který se věnoval tomuto oboru už od roku 1956. Výrobky i provedená práce je bezchybná i díky dlouhodobým zkušenostem a radám mého otce.

Zpočátku bylo naší hlavní činností zhotovování nápisů, přebrušování náhrobních desek a montáž žulových pomníků. V roce 2000 se firma rozšířila o prostory, ve kterých jsme mohli vyrábět vlastní výrobky ze žuly. Postupným investováním do technického vybavení firmy se sortiment výroby rozšířil o mostovou pilu, na které můžeme zpracovávat jak malé, tak velké formáty kamene (až 350x210cm), leštičku kamene, frézovací stroj, pískovací stroj, gravírovací stroj a další.

Pro naše zákazníky z toho plyne nižší cena a kratší dodací lhůty. Pro své jedinečné vlastnosti se kámen stále více vyskytuje i v interiérech, kam ho dodáváme ve formách parapetů, kuchyňských pracovních desek, koupelnových desek, schodů, obkladů, krbů, dlažeb včetně odborné montáže.

Zpracováváme širokou škálu barevných odstínů žuly, mramorů i pískovců převážně z dovozových materiálů z celého světa. Jsou to kvalitní materiály s originálním vzhledem, který příroda tvořila miliony let.

Zkvalitnění služeb pro naše zákazníky je naším cílem. Proto jsme zřídili přijímací kancelář, kde si zákazník může v příjemném a klidném prostředí vybrat ze spousty žulových vzorků, náhrobních doplňků a jiných dekoračních předmětů.

S naším technickým vybavením, poznatky a zkušenostmi jsme schopni zrealizovat i technologicky náročné zakázky tak, abychom docílili maximální kvality konečného výrobku.